توجه این کتاب در حال نوشته شدن است. فصل‌ها کاملتر خواهد شد. شما در حال دیدن آن هستید چون نیازی نیست چیزی برای دیده شدن منتظر کامل شدن بماند. چیزها همیشه در حال تکمیل شدن هستند، در این مورد هم همینطور است با این اختلاف که عملا تازه شروع به ساخته شدن کرده؛ ولی دلیلی ندارد همین حالا هم به درد کسی نخورد. انتظار می‌رود در طول یک ماه آینده، همه فصل‌های اصلی نوشته شوند.

اگر نکته‌ای برای شما سوال است یا انتظار دارید در این کتاب جواب داده شود، از منو به بخش گفتگو بروید و آن را مطرح کنید

TODO: تکنولوژی دوست شماست

معرفی برنامه ها

روش مسیریابی

معرفی برنامه دوست داشتنی STRAVA

این برنامه برای ثبت مسیر و رکورد دوچرخه سواری شماست . اطلاعات ورزشی شما را آنالیز می‌کند و میتونین رکوردهای دوستاتون را هم مشاهده کنین. در واقع فقط مختص دوچرخه سوارها نیست ... دونده‌ها، کوه‌نوردها، و... این برنامه یک شبکه اجتماعی ورزشی را ایجاد کرده که میتونین فعالیت‌های ورزشی خودتون را به اشتراک بذارین و همچنین فعالیت‌های ورزشی دیگران در سراسر دنیا را ببینین و به هم دیگه انرژی بدین. فعالیت‌های دوچرخه سواری یا دوندگی از طریق سنسورها ثبت میشه و میتونین میزان فعالیت‌تون در هر هفته، هر ماه و در سال را مشاهده کنین و با دیگران مقایسه کنین. قسمتی داره که کلوب‌های ورزشی مختلف هستند که شما هم میتونین عضوش بشین و در چالش‌ها شرکت کنین. کلوب‌های ایرانی زیادی میتونین پیدا کنین و عضو بشین.. از این برنامه به خاطر دقت خوبش برای برگزاری مسابقات هم استفاده میشه. یکی از ویژگی خاص این برنامه اینه که میتونین مسیر دلخواهی روی نقشه تعیین کنین و از روی مسیر تعیین شده خودتون حرکت کنین که باعث میشه مسیرهای خلاقانه‌ای ارائه کرده و هم مسیر‌های مناسبی در مسابقات ایجاد کنین. برای دانلودش به استور گوشی‌تون برین. نسخه‌های اپل و اندروید و همچنین ساعت‌های هوشمند را هم پشتیبانی میکنه. این برنامه به طور رایگان قابل استفاده است ولی برای استفاده از تمامی امکانتش باید اشتراک تهیه کنین.

سایت برنامه
لینک گوگل پلی
لینک آیتونز

برنامه جذاب Relive

اگه طبیعت گرد هستید یا به سفرهای هیجان انگیز میرید این برنامه میتونه سفرتون را جذاب تر هم نشون بده. با این برنامه میتونین مسیر پیمایش خودتون را به صورت سه بعدی روی نقشه با قابلیت های اضافه ببینین. این برنامه قابلیت اتصال به برنامه STRAVA و دیگر برنامه‌های ورزشی را دارد. طبق معمول برای دریافتش به استور گوشی‌تون برین.

سایت برنامه
لینک آیتونز
لینک گوگل استوراز ترجمه و چاپ نه فقط فصل‌های بعدی، که کتاب‌های بعدی حمایت کنید